Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dlaczego prosimy o kserokopie dokumentów?

 
  <- WSTECZ


Codziennie otrzymujemy liczne prośby o darmowe próbki od nowych klientek chcących przekonać się osobiście o wysokiej jakości naszych produktów.

Kosmetyki Lady's Nails Cosmetics przeznaczone są do użytku profesjonalnego - oznacza to, że nie każdy może mieć do nich dowolny dostęp. Stosowanie tych kosmetyków wymaga ukończonych profesjolanych szkoleń stylizacji paznokci. Gwarantują one, że kosmetyczka posiada odpowiednie kwalifikacje oraz nie popełni błędów podczas stylizacji i nie narazi klientki na uszczerbek zdrowia. Nieudany zabieg przeprowadzony przez nieprzygotowaną stylistkę prowadzi również do obarczenia winą producenta kosmetyków.

Aby tego uniknąć, wymagamy udokumentowania wiedzy i umiejętności osób pragnących otrzymać darmowe próbki kosmetyków Lady's Nails Cosmetics.
Decyzja o zamówieniu darmowych próbek powinna być zatem przemyślana a nie powodowana jedynie okazją zdobycia darmowego produktu.

Nie ograniczamy jednak dostępu do próbek jedynie dla certyfikowanych kosmetyczek. Jeśli jesteś zdolną stylistką z doświadczeniem lecz bez certyfikatu, to przekonaj nas, że warto powierzyć Ci nasze kosmetyki. Prześlij do nas wyraźne zdjęcia z paznokciami gdzie stylizacja jest wyłącznie Twojego autorstwa. Wybierz najlepsze swoje prace w stylizacji standardowej np. Pink & White lub stylizacji NailArt ze wzorkami w aktualnych trendach (minimum 6 zdjęć) które chętnie ocenimy. Jeżeli Twoje prace zdobędą naszą aprobatę otrzymasz nie tylko darmowe próbki ale Twoje zdjęcia trafią do naszej często odwiedzanej Galerii.

Zapraszamy do współpracy
Lady’s Nails Cosmetics Team 

<- WSTECZ

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko super
2024-01-04
Z zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię kolejny raz. Sklep godny zaufania i działa perfekcyjnie. Polecam wszystkim kosmetyki i akcesoria z tego sklepu.
pixel