Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Relacja z Kongresu Podologicznego oraz Targów Fryzjersko - Kosmetycznych URODA 2019

Targi URODA 2019 w Gdańsku

Kolejne Targi za nami. Tym razem po raz pierwszy odwiedziliśmy północ kraju, a konkretnie Gdańsk. Podczas dwudniowych targów kosmetyczno – fryzjerskich URODA 2019 mieliśmy okazję spotkać się z Wami na naszym stoisku oraz na Kongresie Podologicznym.

Pierwszy dzień targów upłynął pod znakiem Kongresu Podologicznego. Uczestniczyli w nim nie tylko mieszkańcy północnej Polski, ale również profesjonaliści z innych części kraju. Było nam niezmiernie miło wszystkich gościć. Dawka wiedzy jaką Wam zaoferowaliśmy z całą pewnością przełoży się na sukcesy w pracy w gabinetach.  Agnieszka Musioł specjalista ds. podologii oraz wykładowca w Szkole Podologii w Żorach przedstawiła niezwykle ciekawy wykład o najmłodszych pacjentach w gabinetach. Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i leczenie przypadków chorób stóp pokazało jak w bezstresowy oraz profesjonalny sposób można zadbać o profilaktykę i leczenie stóp małych pacjentów.  Następnie Agnieszka opowiedziała o specyfice leczenia grzybicy przy użyciu lampy PACT® MED a także zobrazowała przykłady zakończonych sukcesem terapii. Uczestnicy mieli również możliwość dokładnego obejrzenia jak wygląda działanie PACT® MED w praktyce.

Drugą część wykładów rozpoczęła Klaudia Kołatek magister kosmetolog, specjalista ds. podologii i wykładowca w Szkole Podologii w Żorach. Pierwszy wykład Klaudii szczegółowo omawiał szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji stóp marki PECLAVUS®. Kosmetyki te są prawdziwie naturalnymi preparatami. Posiadają certyfikat NATRUE przez co w skuteczny, a zarazem bezpieczny sposób radzą sobie z wieloma dolegliwościami stóp. Podczas wykładu padało wiele pytań o wykorzystanie oraz efekty działań poszczególnych preparatów.  Ostatni wykład, jaki poprowadziła Klaudia, był przez wielu najbardziej wyczekiwanym. Omówiła ona wnikliwie rodzaje oraz możliwości usuwania odcisków na stopach. Nie brakowało udokumentowanych przypadków leczenia odcisków z jakimi podolog ma do czynienia w codziennej praktyce w gabinecie.

W przerwach mieliśmy okazję odpowiadać na Wasze pytania, a także przybliżyć nieco możliwości dokształcania się w Szkole Podologii w Żorach. Mamy nadzieję, że z wieloma z Was przyjdzie nam się jeszcze spotkać na naszych szkoleniach. Oprócz sporej ilości wiedzy i doświadczeń uczestnicy wyszli jeszcze z Kongresu z upominkami jakie dla nich przygotowaliśmy oraz teczką z materiałami, które z całą pewnością pomogą im w dalszej pracy. Kolejny dzień targów upłynął nam już na bezpośrednich kontaktach z naszymi Klientami na stoisku. Mieliśmy okazję przetestować zupełnie nowy sposób robienia zakupów. Klienci mogli skorzystać z całej oferty sklepu podologicznego korzystając z rabatu targowego. Zamówienia były realizowane przez naszych konsultantów on-line i na bieżąco przygotowywane do wysyłki. W ten sposób można było zrobić zakupy bez konieczności dźwigania ich, a paczka w wygodny sposób została dostarczona pod wskazany adres. Nasza oferta była kierowana wyłącznie dla specjalistów i właścicieli gabinetów. W ten sposób goście i klienci indywidualni spoza branży podologicznej, kosmetycznej i wellness nie mieli możliwości zrobienia zakupów na naszym stoisku.

Dziękujemy Wam za liczną obecność. Do zobaczenia na kolejnych targach.

Marek Cyrulik i zespół Lady’s Nails Cosmetics


 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
Jest ok
2023-11-21
Polecam markę i produkty
pixel