Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dbamy o Twoją wygodę, dlatego w naszym sklepie dokonasz zwrotu na korzystnych warunkach.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Możesz sprawdzić czy towar dostępny jest w sklepie od ręki lub zamówić go przez Internet i odebrać w sklepie.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
Przeznaczenie: | Regeneracja paznokci ,
Pielęgnacja paznokci ,
Pielęgnacja dłoni |
![]() |
![]() |
![]() |
Informacje o produkcie
peclavus® PODOcare Nagel Pflegeöl
peclavus® PODOcare olejek do pielęgnacji paznokci nadaje paznokciom jedwabisty połysk i stymuluje zdrowy odrost paznokcia. Za intensywną pielęgnację odpowiadają nawilżający bio-olejek z wiesiołka i naturalna witamina E. Wartościowy bio-olejek konopny wspólnie z posiadającym przeciwgrzybicze działanie bisabololem trwale chronią paznokcie.
NATRUE - certyfikowany kosmetyk naturalny | vegan 100% organiczny.
NATRUE - certyfikowany kosmetyk naturalny.
Więcej informacji o certyfikacie NATRUE. (link)
Co oznacza VEGAN?
Więcej informacji o kosmetykach wegańskich. (link)
Sposób użycia
Rano i wieczorem nanieść cienką warstwę na paznokcie i skórki paznokci i lekko wetrzeć, szybko się wchłania.
Pojemność: | 10 ml, 50 ml |
Certyfikat NATRUE: | Tak |
Przeznaczenie: | Kruche paznokcie |
Opinie naszych klientów
5/5
nie ma równych, olejek chwalą również moje klientki, polecam
5/5
niedrogi a dobry pordukt
5/5
olejek jest wyjątkowo skuteczny polecam
5/5
według mnie olejek działa nawet leczniczo, przekonałam się osobiscie i moje klientki, nie ma lepszego olejk pod słoncem ***** zachwycona **** konopie rumianek i wiesiolek + E robia cuda***** p-o-le-c-a-m ******
5/5
Polecam olejek już od jakiegoś czasu i ma bardzo dobre rekomendacje klientów.
Liliana z Gdyni.
5/5
Bardzo skuteczny olejek. Potwierdzone działanie.
5/5
Mnie zapach olejku rumiankowego nie odpowiada ale skorki okolopaznokciowe sa po nim naprawde super. Szybko sie wchlania
5/5
Olejek pecalvus bardzo pomaga też przy tamponadzie, zmiękcza paznokieć. Ma przyjemny zapach. Polecam.
5/5
Bardzo dobry olejek zarówno do paznokci które je ładnie uelastycznia i utwardza jak i do skórek okolopanokciowych . Polecam pacjentom i sama używam:)
5/5