Łatwy zwrot towaru
KUP LUB ODBIERZ W NASZYM SKLEPIE
Velox® Spray Neutral
Velox® Spray Neutral to płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych,, gabinetach podologicznych, masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, a także nieinwazyjnego sprzętu medycznego jak np. fotele zabiegowe, aparatura medyczna, sprzęt rehabilitacyjny. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV).
Cechy produktu
- Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej,
- sprzętu rehabilitacyjnego.
- Przeznaczony do wszelkich powierzchni pozamedycznych np. w gastronomii, fryzjerstwie oraz do powierzchni mających kontakt z żywnością.
- Działa już w 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota, Noro).
- Nie pozostawia smug i zacieków.
- Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy.
Korzyści dla użytkownika
- Gwarancja skuteczności potwierdzona badaniami.
- Wysoka redukcja ryzyka zakażenia.
- Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni.
- Możliwość zastosowania do wielu powierzchni
- W obszarze medycznym i pozamedycznym.
Sposób użycia
Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 30 sekund. W przypadku
dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą.
Skład: substancja czynna w 100 g preparatu
63,7 g etanol, 6,3 g propan-2-ol
Opakowanie
Butelka 1L ze spryskiwaczem
Dezynfekcja MEDISEPT jest SKUTECZNA wobec KORONAWIRUSA
Spektrum | Normy wg EN 14885 | Obciążenie organiczne | |
---|---|---|---|
niskie | wysokie | ||
Bakterie (w tym MRSA) | EN 13727 | 30 sek. | 30 sek. |
Bakterie (w tym MRSA) | EN 16615 | 30 sek. | 30 sek. |
Grzyby (C. albicans) | EN 13624 | 15 sek. | 15 sek. |
Grzyby (C. albicans) | EN 16615 | 30 sek. | 30 sek. |
Prątki gruźlicy (M. terrae) | EN 14348 | 30 sek. | 30 sek. |
Wirusy otoczkowe (Vaccinia, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV, Herpes simplex, Ebola) | EN 14476 | 30 sek. | 60 sek. |
Wirusy BVDV | EN 14476 | 30 sek. | 30 sek. |
Wirus Rota | EN 14476 | 30 sek. | 60 sek. |
Wirus Noro | EN 14476 | 30 sek. | 30 sek. |
Velox Spray – dezynfekcja powierzchni - Film instruktażowy
