Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcja testowania naszych produktów wznowiona!

Akcja przeznaczona jest dla aktywnych blogerek prowadzących swój blog o tematyce uroda.
W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie naszymi kosmetykami i olbrzymią ilość próśb kierowanych do naszej firmy od blogerek, wznawiamy akcję darmowego testowania produktów LNC.
Lady’s Nails Cosmetics jeszcze niedawno rozsyłała darmowe próbki niektórych kosmetyków. Dziękujemy serdecznie za wszystkie opinie, recenzje i filmy na YouTube.

Chociaż oddanie naszych produktów w Wasze ręce traktujemy jako wyróżnienie, to ze względu na ograniczone możliwości ofertowe nie możemy zapewnić wszystkich chętnych, że otrzymają nasze produkty. Mamy nadzieję na zrozumienie i akceptację naszych informacji.

Warunki do podjęcia współpracy

  1. Lady’s Nails Cosmetics nieodpłatnie udostępni produkt / produkty do testowania, sfotografowania, nakręcenia filmu na YouTube, zrecenzowania na blogach lub kanałach YouTube. Koszty przesyłki również pokryje firma Lady’s Nails Cosmetics. Zainteresowana musi jednak zadbać o terminowe przyjęcie przesyłki.
  2. Blogerka zainteresowana współpracą powinna spełniać w kolejności od najważniejszej następujące wymagania:
  • Zainteresowania, hobby lub codzienna praca zawodowa powinny być w dużym stopniu kierowane na kosmetykę a przede wszystkim kosmetykę paznokci.
  • Powinna mieć odpowiedni sprzęt do fotografowania lub filmowania zrobionych przez siebie materiałów w tym odpowiednie oświetlenie.
  • W swojej korespondencji do LNC zawiera ona treść jakimi kosmetykami z naszej oferty jest zainteresowana i podaje konkretną nazwę produktu, który chciałaby zrecenzować (może być link). W korespondencji powinno być napisane czy będzie to recenzja + zdjęcia na blogu czy film na kanale YouTube oraz kiedy zobowiązuje się do ostatecznej publikacji materiałów od otrzymania naszej przesyłki.
  • Jeżeli jest możliwe przesłanie do nas scanów certyfikatu np. w dowolnej stylizacji paznokci lub innej dziedzinie kosmetyki, prosimy o załączenie do korespondencji plików w formacie JPG. Mile widziane ksero poświadczające uczęszczanie lub ukończenie szkoły kosmetycznej.

    Rekrutacja i przyjmowanie korespondencji od blogerek trwa do dnia 31.10.2011.
    W następnym kroku LNC wybranym blogerkom odpisuje na maila i informuje o akceptacji do podjęcia współpracy. Na korespondencje odpiszemy najpóźniej do 13 listopada 2011.

Po otrzymaniu naszej wiadomości blogerka zamieszcza nasze Logo i banner na każdej aktywnej stronie swojego bloga lub kanale YouTube (w górnej części strony) oraz zapowiada tam o swoich zamiarach zrecenzowania naszego produktu lub pokazie filmu. Potem informuje nas o tym fakcie przesyłając bezpośredni link / linki.

Blogerka prowadzi korespondencję z nami zawsze odpowiadając na ostatnią korespondencję. W przeciwnym razie kontakt może być zerwany.

Zainteresowana współpracą zobowiązana jest do posiadania swojego konta w naszym sklepie gdzie widnieją wszystkie potrzebne dane do wysyłki. W korespondencji podaje swój login.

Można skorzystać z gotowego bannera, który po zalogowaniu można pobrać z naszej strony. Tutaj trzeba się zalogować by przejść do http://pl.ladys-nails.eu/affiliate-main.php

W następnych dniach następuje wysyłka wybranego produktu i oczekiwanie na korespondencję z powiadomieniem o zamieszczeniu filmu, zdjęć i recenzji.

Do najciekawszych blogów firma Lady’s Nails Cosmetics przekieruje linki ze swojej nowo modernizowanej strony internetowej w dziale Katalog Partnerów http://pl.ladys-nails.eu/Katalog-partnerow-clinks-pol-8.html co z pewnością przyczyni się do częstszego odwiedzania bloga.
Mamy nadzieję, że adres Twojego bloga znajdzie się w gronie pozostałych partnerów.


Lady’s Nails Cosmetics zastrzega sobie prawo do nie odpisywania na korespondencje jeżeli nie będą one zawierały powyższych wymogów oraz w przypadku zamknięcia listy recenzentek lub kiedy korespondencje nadejdą po ustalonym wyżej terminie.

Oświadczamy również, że ze względu na przeznaczenie naszej oferty dla użytku profesjonalnego, kosmetyki i akcesoria powinny otrzymać osoby kompetentne do ich stosowania. Wybór osoby do współpracy zależał będzie przede wszystkim od kompetencji i znajomości dziedziny kosmetycznej.
Zanim do nas napiszesz prosimy z uwagą przeczytaj powyższe informacje.

Z wyrazami szacunku
Administratorzy LNC

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-21
Jak zawsze świętami obsługa!
2023-11-08
Szybko i sprawnie.
pixel