Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Polityka prywatności

Spełniając zapisy ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) przedstawiamy Państwu nową treść polityki prywatności sklepu.

 

 1. LNC Jan Cyrulik i wspólnicy spółka jawna jako administrator danych osobowych w rozumieniu RODO gromadzi i przetwarza tylko niezbędne dane klientów oraz dokłada wszelkich starań aby nie trafiły one w niepowołane ręce.
 2. Rejestracja w sklepie wiąże się z podaniem danych osobowych i jest w pełni darmowa oraz dobrowolna. Podanie danych jest kwestią wolnej woli i świadomego wyboru użytkownika, jednoczenie jest konieczne do prawidłowej realizacji zamówienia w odniesieniu do art. 6 ust 1 pkt b
 3. Celem gromadzenia danych przez administratora jest prawidłowa realizacja zamówień, poprawa jakość usług, informowanie klienta o nowych produktach za pośrednictwem m.in. comiesięcznych newsletteów, prowadzenia codziennej korespondencji w sprawach związanych z funkcjonowaniem sklepu, jak również do celów analitycznych.
 4. Administrator, za pośrednictwem Serwisu oraz innych form komunikacji zbiera i przetwarza poniżej wyszczególnione dane osobowe Użytkowników przekazywane podczas procesów rejestracji w Serwisie: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail, numer telefonu, nazwa firmy, dane rejestrowe firmy, adres siedziby firmy.
 5. LNC Jan Cyrulik i wspólnicy spółka jawna pełni rolę administratora danych osobowych.
 6. Każdy klient która przekazuje administratorowi swoje dane osobowe na prawo:
  • prawo dostępu do treści swoich danych na podstawie art.15
  • prawo do sprostowania danych na podstawie  art.16
  • prawo do ograniczania przetwarzania na podstawie art. 18
  • prawo do przeniesienia danych na podstawie art. 20
  • prawo do sprzeciwu na podstawie  art. 21
  • prawo by nie podlegać decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu na podstawie  art. 22
  • prawo do usunięcia danych oraz wycofania zgodny na przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 17.

  Dane klienta korzystającego z prawa do usunięcia danych zostają usunięte z bazy danych administratora w trybie natychmiastowym, jednak dokumenty dotyczące wcześniejszych transakcji będą przechowywane w archiwum administratora danych przez okres 5 lat licząc od końca roku kalendarzowego, w którym upłynął termin płatności podatku za daną transakcję (art. 70 Ordynacji Podatkowej).

  Klient chcący skorzystać z któregokolwiek z swoich praw powinien skontaktować się ze Spółką pod adresem mailowym biuro@lnc.pl.

  Użytkownik w każdej chwili ma prawo wglądu i zmiany swoich danych osobowych, a także żądania od Administratora niezwłocznego ich usunięcia („prawo do zapomnienia”).

 7. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz na czas zgodny z obowiązującymi przepisami z uwzględnieniem przedawnienia roszczeń oraz zobowiązań podatkowych. Dane osobowe na przetwarzanie, których wyrazili Państwo zgodę będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody.
 8. W przypadku gdy klient wystawił opinię za zakupiony produkt jego dane będą przechowywane do czasu gdy opiniowany produkt znajduje się w ofercie sklepu.

 9. Prowadzenie działalności gospodarczej opartej na sprzedaży za pomocą stron internetowych wiąże się z przekazywaniem niektórych danych osobowych  podmiotom zewnętrznym.  Spółka LNC korzysta z usług, a tym samym przekazuje niektóre dane takim podmiotom jak:
  • Google Analytics – dane przekazywane do celów analitycznych
  • DialCom24 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań – usługa szybkich płatności P24
  • PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu – usługa płatności w systemie PayPal
  • Centrala Poczty Polskiej S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa – przesyłki pocztowe
  • DPD Strefa Paczki sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mineralna 15, 02-274 Warszawa – przesyłki kurierskie
  • IdoSell S.A z siedzibą w Szczecinie, Aleja Piastów 30, 71-064 Szczecin – operator IdoSell Shop, dostawca oprogramowania obsługującego stronę internetową sklepu
  • Kancelaria Finansowo – Księgowa Spółka Jawna z siedziba w Żorach ul. Sądowa 3/3, 44-240 Żory – firma prowadząca księgowość firmy Lady’s Nails Cosmetics.
  • ComVision Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice – firma dostarczająca narzędzia do telemarketingu.
 10. Sklep internetowy korzysta również z plików cookies które są wykorzystywane w celu:
  • dostosowania zawartości stron www do preferencji użytkownika oraz optymalizacji procesu korzystania ze stron internetowych ;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia lepsze dostosowanie strony do potrzeb użytkowników:;
  • utrzymywanie sesji użytkownika serwisu internetowego, dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.
 11. Zasady bezpieczeństwa danych osobowych:
  • sklep internetowy stosują szyfrowaną transmisję danych, dzięki czemu dane użytkownika przesyłane między jego komputerem a sklepem są zabezpieczone certyfikatem SSL;
  • dane są przechowywane na bezpiecznych serwerach i komputerach.
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-07
ok
2024-04-13
Wszystko super
pixel