Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak usunąć przedłużane paznokcie?

  
 

Wbrew pozorom, zabieg usunięcia sztucznych paznokci również wymaga fachowego podejścia. Dlatego odradzamy samodzielne próby, zwłaszcza u mniej doświadczonych klientek. Wiele z nich, nie decydując się już na uzupełnianie, czeka niejako na samoistną "śmierć" sztucznych paznokci. Tak pozostawione (samym sobie) paznokcie zahaczają się i łamią często w sposób drastyczny (wraz z naturalnym paznokciem). Próby samodzielnego odrywania, czy niefachowego piłowania narażają płytkę paznokcia na uszkodzenie i poważne osłabienie. W taki sposób powstał mit o tym, że przedłużanie niszczy paznokcie. Natomiast tak naprawdę niszczy je amatorskie, agresywne pozbywanie się sztucznych paznokci.

Jeżeli już klientka zdecyduje się na samodzielne usuniecie sztucznych paznokci metodami domowymi, to doradzamy odmoczenie ich w acetonie (płyn do usuwania tipsów i akrylu), skrócenie ich, a następnie nałożenie odżywki utwardzającej.

autor tekstu: Małgorzata Głowacka z Sosnowca

 

 
                                                                                     

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 696 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-04
Z zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię kolejny raz. Sklep godny zaufania i działa perfekcyjnie. Polecam wszystkim kosmetyki i akcesoria z tego sklepu.
2023-12-21
Jak zawsze świętami obsługa!
pixel