Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Regulamin konkursu FOTOPAZNOKCIE2012

  <- WSTECZ

 

 1. ORGANIZATOR
  Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest Lady's Nails Cosmetics z siedzibą w Żorach 44-240, przy ul. Wodzisławskiej 63a, zwany dalej Organizatorem, będący właścicielem strony sklepu internetowego www.ladys-nails.eu
   
 2. CEL KONKURSU
  Celem konkursu jest wyłonienie 12 najlepszych fotografii stylizacji paznokci, inspirowanych porami roku oraz poszczególnymi miesiącami, których dotyczą. Następnie wydanie kalendarza na rok 2012, zawierającego zwycięskie prace. Będzie on dostępny w naszym sklepie internetowym.

  Prace będą oceniane pod względem zgodności z tematem, kreatywności stylizacji paznokci, spójności i harmonii stylizacji, kompozycji ogólnej, czystości pracy i warunków technicznych zdjęcia (rozdzielczość, ostrość, oświetlenie).

  Konkurs jest przeznaczony dla osób zajmujących się stylizacją paznokci zarówno profesjonalnie jak i amatorsko. W konkursie mogą samodzielnie uczestniczyć jedynie osoby pełnoletnie natomiast osoby niepełnoletnie tylko za zgodą prawnych opiekunów. Zgodę na uczestnictwo należy przesłać korespondencyjnie na adres organizatora lub mailowo na adres: fotopaznokcie@ladys-nails.eu
   
 3. NAGRODY
  Paznokcie miesiąca - 4 razy w roku zostaną przyznane 3 nagrody (po jednej za każdy miesiąc) od Jury po 200 zł do wykorzystania w Sklepie internetowym LNC.

  Paznokcie roku - na zakończenie konkursu, spośród 12 nagrodzonych przez Jury prac, Internautki przyznają nagrodę "Paznokcie roku", w wysokości 500 zł do wykorzystania w Sklepie internetowym LNC.

  Każda ze zwycięskich prac będzie opublikowana na stronie internetowej LNC i w kalendarzu oraz będzie podpisana imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością zamieszkania autorki stylizacji. Paznokcie roku zostaną dodatkowo umieszczone na okładce kalendarza.

  Autorki nagrodzonych prac dodatkowo otrzymają egzemplarz kalendarza oraz dyplom potwierdzający uczestnictwo w konkursie.

  Nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny a prawo do odbioru nagrody nie może być przeniesione na osoby trzecie.
   
 4. TERMIN PRZYZNAWANIA NAGRÓD
  Nagrody za Paznokcie miesiąca zostaną przyznane kolejno:
  - "Lato 2010" – do 15 października za lipiec, sierpień, wrzesień
  - "Jesień 2010" – do 15 stycznia za październik, listopad, grudzień
  - "Zima 2011" – do 15 kwietnia za styczeń, luty, marzec
  - "Wiosna 2011" – do 15 lipca za kwiecień, maj, czerwiec

  Nagroda Paznokcie roku zostanie przyznana na podstawie ankiety dostępnej na stronie www.ladys-nails.eu dla zarejestrowanych klientek. Ankieta potrwa przez miesiąc od 15 lipca do 15 sierpnia 2011 r.

  Gdy dwie lub więcej prac uzyska tę samą, najwyższą liczbę punktów, zostanie przeprowadzona tygodniowa dogrywka między tymi pracami.

  Werdykty Jury oraz wyniki ankiety będą publikowane na stronie organizatora.
   
 5. JURY
  W skład Jury wchodzą: przedstawiciel Lady's Nails Cosmetics, dyplomowana stylistka z wieloletnim doświadczeniem oraz przedstawiciel działu artystycznego Lady's Nails Cosmetics.
   
 6. WARUNKI PRZYZNAWANIA NAGRÓD
  Laureatki wszystkich nagród zostaną poinformowane o werdykcie drogą mailową (na adres podany podczas rejestracji w Sklepie).

  Każda uczestniczka może składać po 1 pracy na każdy z miesięcy, przy czym może być nagrodzona 1 raz w każdej porze roku (czyli maksymalnie 4 wygrane po 200 zł na zakupy w sklepie) plus możliwość wygrania nagrody internautek (500 zł na zakupy w sklepie).

  Nagrody w postaci bonów na zakupy w Sklepie będą do wykorzystania bezterminowo. Koszty przesyłki nagród pokrywa Organizator konkursu.
   
 7. TERMIN WYSYŁANIA PRAC
  Przyjmowanie zdjęć do konkursu odbywa się od 01.07.2010 do 30.06.2011 z podziałem na umowne pory roku:
  - Lato 2010 – od 1 lipca do 30 września
  - Jesień 2010 – do 1 października do 31 grudnia
  - Zima 2011 – od 1 stycznia do 31 marca
  - Wiosna 2011 – od 1 kwietnia do 31 czerwca

  Zdjęcia wysłane poza określonymi terminami (przykładowo zdjęcie na luty wysłane w czerwcu) nie będą brały udziału w konkursie.

  Zdjęcia należy wysyłać na adres fotopaznokcie@ladys-nails.eu
 8. (PRZYJMUJEMY ZDJĘCIA NA MIESIĄCE: Kwiecień, Maj, Czerwiec.)

 9. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

  Uczestniczka musi być autorką zarówno stylizacji jak i wykonywanej fotografii. Zdjęcia nie mogą być wcześniej publikowane ani zgłaszane w innych konkursach.
  W przypadku uznania zażalenia zgłoszonego terminie 3 dni od opublikowania nominacji na stronie Organizatora, praca zostanie wycofana a jej miejsce zajmie następna najwyżej oceniona przez Jury.

  Organizator dokłada wszelkich starań aby organizowany przez nas konkurs był przeprowadzony zgodnie z regulaminem. Mimo usilnych starań nie jest jednak w stanie kontrolować zasobów całego internetu (między innymi kont facebook) aby mieć pewność, że zgłoszone prace nie zostały wcześniej opublikowane.

  Zażalenia powinny być składane na adres fotopaznokcie@ladys-nails.eu i powinny zawierać jak najwięcej informacji dotyczących miejsca (np. dokładnego adresu www) i daty publikacji kwestionowanych prac. Jeśli to możliwe, powinny zawierać również zrzut ekranu (ang. screenshot) strony internetowej publikującej pracę.

  Technika wykonania dowolna (żel, akryl, lakier, tips, na formie, naturalne paznokcie). Zdjęcia muszą przedstawiać wykonane paznokcie w dowolnym stylu na jednej a najlepiej na dwóch dłoniach, bez podpisów autorki. Zdjęcia nie mogą być miksowane.

  Uczestnictwo w konkursie jest darmowe jednak każda uczestniczka musi posiadać konto w Sklepie a zdjęcia muszą być wysłane z adresu mailowego podanego podczas rejestracji.

  W konkursie nie mogą brać udziału członkowie rodzin oraz pracownicy Organizatora i Jury.

  Wysłanie zdjęć do konkursu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu, z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych autorki prac w celach konkursowych, na publikację oraz wykorzystanie prac na stronie Organizatora oraz przetwarzanie w celach wydawniczych (łącznie z korektą graficzną), z zastrzeżeniem, że prace zawsze będą podpisane imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością zamieszkania autorki.
   
 10. WYMAGANE PARAMETRY TECHNICZNE FOTOGRAFII
  Zdjęcia mogą być wykonane w układzie pionowym lub poziomym, bez daty i podpisu autorki.
  Powinny być w możliwie najlepszej jakości oraz największej możliwej rozdzielczości.
  Minimalna wielkość zdjęcia to 2816 x 2112 pikseli (czyli minimum aparat posiadający 6 megapikseli).
  Zdjęcia muszą być opisane nazwą miesiąca, który charakteryzują, np. marzec.jpg
   
 11. POZOSTAŁE
  Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany wchodzą w życie z chwilą opublikowania na Stronie.

  Werdykt Jury jest ostateczny i nie podlega odwołaniu z zastrzeżeniem następującego przypadku: w przypadku naruszenia któregoś z postanowień regulaminu lub ujawnienia plagiatu, przyznana nagroda może zostać anulowana a laureatka będzie zobowiązana do zwrócenia jej równowartości wraz z przyznanym dyplomem. W tym wypadku zostanie wyłoniona druga nagroda na dany miesiąc.

  Jakiekolwiek roszczenia prawne względem Organizatora lub członków Jury są wykluczone.

 

  <- WSTECZ

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-04
Z zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię kolejny raz. Sklep godny zaufania i działa perfekcyjnie. Polecam wszystkim kosmetyki i akcesoria z tego sklepu.
2023-11-21
Polecam markę i produkty
pixel