Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Relacja i zdjęcia z Targów Beauty Forum Polska w Warszawie

  
 

Targi Beauty Forum Polska w Warszawie – 8-9 marzec 2014

 

 

 

Targi Beauty Forum Polska w Warszawie uważamy za udane !

Naszym celem było spotkanie się na żywo, dobra i rzeczowa rozmowa, przedstawienie naszej bogatej oferty zarówno paznokciowej jak i produktów do specjalistycznej pielęgnacji stóp. Na naszym stoisku była możliwość skorzystania z porad podologicznych, otrzymania konkretnych propozycji szkoleniowych. Na sprzęcie i produktach firmy Ruck były przeprowadzane pokazowe zabiegi pedicure specjalistyczny. Chętnych było tak wielu, że każda minuta naszych podologów była dokładnie zagospodarowana. Nie zabrakło także pytań i fachowych odpowiedzi w tym temacie.

Nasze stoisko odwiedziła cała rzesza klientów. Były rozmowy, dyskusje i oczywiście zakupy z dobrym rabatem. Mieliśmy owocne spotkania biznesowe i zaproszenia na kolejne targi.
Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że spotkania na targach w Warszawie będą przez wszystkich na długo zapamiętane.
Naszym celem było również to, by nasza pozytywna energia została dobrze przyjęta przez naszych rozmówców, kontrahentów i klientów. Udało się to w stu procentach, gdyż taką samą przyjazną odpowiedzią były ciepłe wypowiedzi odwiedzających nasze stoisko w stosunku do nas. Czuliśmy się docenieni i dowartościowani. Jesteśmy w pełni zmobilizowani do dalszej pracy na rzecz rozwoju pielęgnacji paznokci, ciała i stóp.

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie.

Poniżej kilka zdjęć z targów.

                                                       

Zobacz relację z targów Beauty Forum Polska Warszawa 7-8 marzec 2015.


 
                                                                                     

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-06
Jest ok
2023-05-18
Dzięńkuję bardzo! Super! Wszystko jest na wysokim poziomie.
pixel