Save to shopping list
Create a new shopping list

List price$41.43
$30.86
/ item gross
14 days for easy returns
Safe shopping

 

Systematyczna, kompleksowa pielęgnacja paznokci: Uszkodzone paznokcie, na przykład po infekcji grzybiczej, wymagają specjalnej pielęgnacji, aby odzyskać siłę i sprężystość. Pomagają w tym preparaty, które przenikają przez płytkę paznokcia do jego macierzy. Wegański duet pielęgnacyjny do wzmocnionych paznokci, składający się z peclavus® PODOmed AntiMYX Protector Stick i peclavus® PODOcare Nail Care Stick, jest idealny do regeneracji i wzmocnienia paznokci od nasady. Wzbogacona olejkami eterycznymi, takimi jak niebieski cyprys, lawenda i olejek z drzewa herbacianego, nalewka AntiMYX Protector Pen wnika głęboko w paznokieć - idealna do regeneracji przebarwionych i zniszczonych paznokci z grzybicą paznokci. Forma sztyftu umożliwia łatwą, ukierunkowaną aplikację na dotknięty chorobą paznokieć. Sztyft do pielęgnacji paznokci jest szczególnie odżywczy i dlatego idealnie nadaje się jako uzupełnienie rutynowej pielęgnacji paznokci: wspomaga odbudowę substancji paznokcia dzięki naturalnym aminokwasom i biotynie. Dzięki specjalnemu systemowi nośników składniki budulcowe dyfundują do macierzy paznokcia, zapewniając w ten sposób trwałe wzmocnienie paznokcia.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 

UWAGA

Produkty marki peclavus® objęte są regulaminem strategii selektywnej sprzedaży. (SPRAWDŹ)

Producer code
5426101
Certyfikat NATRUE
Nie
Destination
Grzybica paznokci
Leczenie grzybicy
Pielęgnacja paznokci
Regeneracja paznokci
Do you need help? Do you have any questions?Ask a question and we'll respond promptly, publishing the most interesting questions and answers for others.
Ask a question
If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible. Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.
Write your opinion
Your opinion:
5/5
Add your own product photo:
IdoSell Trusted Reviews
4.98 / 5.00 694 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-09-19
Everything is very well. I like the way you package the goods. Everything arrives safely.
2021-10-03
Good
pixel