Save to shopping list
Create a new shopping list

Ważna informacja.
Z dniem 2 stycznia 2018 roku postanowiliśmy zlikwidować rabaty kumulacyjne i rabaty z Karty Stałego Klienta. Proces ten może potrwać do końca stycznia 2018.
Dzięki temu wiele cen będzie mogło pozostać na swoim miejscu, a niektóre będą mogły być nawet niższe od dotychczasowych. Oznacza to, że nie musisz już kupować kilku lub kilkudziesięciu sztuk wybranego towaru żeby uzyskać rabat. Od teraz po minimalnej cenie możesz kupić nawet jedną sztukę.

Wszyscy nasi klienci doskonale wiedzą, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie najlepszej jakości produkty. Świadczą o tym choćby ich opinie i recenzje. Nadal chcemy oferować im innowacyjne rozwiązania, nowości i najlepsze usługi. Chcemy utrzymywać dobre relacje zarówno z Tobą jak i z naszymi dostawcami. Cenimy sobie każdego partnera bez wyjątku. Naszym klientom służymy pomocą i dobrą radą. Czekamy na Ciebie, na Twoje zamówienia. Również do zobaczenia u nas w Żorach pod nowym adresem. Przypominamy adres: 44-240 Żory, ul. Świętego Stanisława 17. Zapraszamy.

PIN i hasło z dotychczasowych Kart Stałego Klienta zachowują swą ważność.
Do swojego konta w sklepie oprócz wcześniej wprowadzonego loginu i hasła możesz logować się również za pomocą PINu i hasła z Karty Stałego Klienta. To od Ciebie zależy w jaki sposób chcesz się logować.

Karta Stałego Klienta miała przypisaną datę ważności.
Z dniem 2 stycznia 2018 roku wszystkie Karty Stałego Klienta tracą swą ważność. Kupuj po cenach minimalnych, nawet 1 sztukę.

Korzyści w pigułce:

  • Korzystaj z naszej oferty najlepszych preparatów, kosmetyków i technologii na świecie. To renoma, najwyższa jakość i skuteczność.
  • Ceny w sklepie są ustawione na minimalne.
  • Wykorzystaj darmową wysyłkę towaru (zam. powyżej 500 zł brutto opcja przelew na nasze konto bankowe).

Życzymy udanych zakupów
Obsługa sklepu podologicznego

IdoSell Trusted Reviews
4.98 / 5.00 691 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2022-08-10
Kõik on super
2021-10-03
Good
pixel