Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy mogę zwrócić ten produkt?

Byłaś w aptece i kupiłaś znany z reklamy telewizyjnej krem. Otrzymałaś informację o jego konsystencji, kolorze i przeznaczeniu. Nic poza opakowaniem z etykietą nie widzisz. Po otwarciu pojemnika czujesz, że zapach się nie podoba, konsystencja nie taka jak się spodziewałaś. Czy aptekarz przyjmie Twoje argumenty, używany krem i odda pieniądze? Możliwe, że w niewielkim procencie klientów takie coś się udaje, ale z pewnością nie w każdym przypadku żeby nie powiedzieć że wcale. Pozostaje jeszcze jedno pytanie – kto w tym momencie zapłaci za Twój dojazd samochodem, autobusem do apteki? Za stracony w tym celu czas?

Lady’s Nails Cosmetics dba o to by dostarczyć jak najwięcej informacji o swoich produktach. Udostępniamy dokładne zdjęcia i szczegółowe opisy całej oferty, zawierając informacje na temat konsystencji, zapachu, koloru i metody stosowania produktu. Aby uzyskać szczegółowe informacje przejrzyj Katalog MSDS lub skontaktuj się z obsługą.

Produkty LNC należą do najlepszych na świecie. Dbamy o dobry wizerunek firmy bo zobowiązuje nas do tego nasza misja i zastrzeżony znak towarowy reprezentujący markę LNC na świecie (Znak firmowy LNC).

Nasz personel dokłada wszelkich starań aby zapewnić profesjonalną obsługę klienta i dostarczyć pełne wsparcie. Klienci doceniają to zaangażowanie i rzetelność obsługi, co potwierdzają w swoich opiniach na stronach produktów.


Czy możesz zwrócić do nas zakupiony produkt?
Tak, możesz zwrócić towar nieużywany (masz na to 10 dni) lub uszkodzony mechanicznie w transporcie (należy spisać protokół szkody w obecności doręczającego kuriera). Również taki, który posiada wady ukryte.

Nie przyjmujemy reklamacji związanych z kolorem, konsystencją lub zapachem - każdy produkt został rzetelnie i szczegółowo opisany i sfotografowany aby dostarczyć Ci wszelkich możliwych informacji na jego temat.

 

Aby zapobiec nieprzyjemnym dla obu stron sytuacjom proponujemy kilka zasad:

  • Kupuj mniejsze pojemności jeśli nie jesteś pewna jak działa kosmetyk.
  • Dokładnie przeczytaj opis produktu i opinie klientów, którzy już go kupili.
  • W sprawach niejasnych dla Ciebie zadzwoń lub napisz do nas (sklep@ladys-nails.eu)
  • Przemyśl swoje zakupy i upewnij się co do zawartości koszyka.

 

Bardzo zależy nam na uczciwym partnerstwie.
Bądź z nami – my nie zawiedziemy Ciebie.

Doceniło to już wiele klientek z Polski i zagranicy. 
Zrobimy wszystko byś i Ty to doceniła.

Twoje LNC

 


Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad panujących w naszym sklepie oraz reklamacji, przeczytaj regulamin LNC.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Wszystko super
2023-05-18
Dzięńkuję bardzo! Super! Wszystko jest na wysokim poziomie.
pixel