Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

PECLAVUS, WELLNESS na targach w Warszawie - 2018 

Tym razem postawiliśmy na najnowsze 100% naturalne kosmetyki peclavus®. Nasze stoisko obfitowało w kosmetyki do gabinetów WELLNES oraz do gabinetów kosmetycznych i podologicznych. Zainteresowani naszą ofertą otrzymali od nas wszelkie informacje: katalogi, plakaty, ulotki a także próbki najlepszych kosmetyków. Mimo mroźnej pogody poza halą targową wielu postanowiło wykorzystać tą nie lada okazję. Na naszym stoisku można było zrobić zakupy w atrakcyjnych cenach.
Oprócz kosmetyków PECLAVUS® można było zakupić kosmetyki PODOPHARM, ALLPRESAN, REMMELES PROPOLIS, SYNEO czy LOPALMED.
Jako właściciel firmy Lady's Nails Cosmetics serdecznie dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Beauty Forum w Warszawie 3 i 4 marca 2018. W imieniu całego zespołu LNC dziękuję za każdą rozmowę, uśmiech i zadowolenie. Dziękuję za liczne wyrazy uznania, szczególnie dotyczące naszego zaangażowania i za wygląd naszego stoiska. Zarówno dla mnie jak i dla całego zespołu LNC było to niezwykle udane wydarzenie.

Teraz zapraszam do oglądania zdjęć z Warszawy. Pod zdjęciami udostępnimy film prezentujący nasze stoisko na targach Beauty Forum w Warszawie.

Do zobaczenia na następnych targach, tym razem na targach LNE w Krakowie 21-22 kwiecień 2018 r gdzie przedstawimy jeszcze większą ofertę.
Marek Cyrulik

                                     

 

Tutaj możesz zobaczyć również film z targów Beauty Forum w Warszawie z 2017 roku.

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 697 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Jak zawsze profesionalnie dokladnie zapakowane i zabezpieczone. Szybka przesylka
2023-12-21
Jak zawsze świętami obsługa!
pixel