Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tak było na targach Beauty Forum 11-12 marca 2017 w Warszawie

<- WSTECZ 


 Jako właściciel firmy Lady's Nails Cosmetics serdecznie dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach Beauty Forum w Warszawie 11-12 marca 2017. W imieniu całego zespołu LNC dziękuję za owocne dyskusje, uśmiech i zadowolenie. W czasie targów padło wiele ciekawych pytań, na które staraliśmy się rzetelnie odpowiedzieć. Otrzymaliśmy wiele komplementów i wyrazów uznania, za wygląd naszego stoiska i za progabinetową politykę sprzedażową. Sporo odwiedzających zadeklarowało dalszą współpracę z nami i trafiło do grona naszych klientów. Zarówno dla mnie jaki dla całego zespołu LNC było to niezwykle udane wydarzenie.

Serdeczne słowa podziękowania kieruję stąd wszystkim moim pracownikom i współautorom tego sukcesu. Dziękuję za zaangażowanie i wytrwałość. Dziękuję również Pani Anecie Oleszek i Jankowi Cyrulik, z nimi było interesująco i kolorowo.

Do zobaczenia na następnych targach.
Marek Cyrulik 

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 698 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Jak zawsze bardzo dobrze
2024-01-04
Z zadowoleniem wystawiam pozytywną opinię kolejny raz. Sklep godny zaufania i działa perfekcyjnie. Polecam wszystkim kosmetyki i akcesoria z tego sklepu.
pixel