Callusan HYDRO krem w piance do stóp i ciała 5% mocznika 125 ml

Callusan HYDRO krem w piance do stóp i ciała 5% mocznika 125 ml

  • Krem w piance do codziennej pielęgnacji suchej, szorstkiej i wrażliwej skóry stóp i ciała. 5% mocznika, olej z awokado, kwas stearynowy. Szybko się wchłania, bez lepkości. Bez zapachu i barwników.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena katalogowa:
Możesz kupić za pkt.
z
Jest dostępny
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Jest dostępny
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Callusan HYDRO krem w piance do stóp i ciała 5% mocznika 125 ml
Callusan HYDRO krem w piance do stóp i ciała 5% mocznika 125 ml
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.
Kup bilet na Śląski Kongres Podologiczny Cyrulik – nie może Cię zabraknąć!
Śląski Kongres Podologiczny Cyrulik

Pianka nawilżająca 5% mocznika do skóry suchej i szorstkiej

Callusan HYDRO to krem w piance do codziennej pielęgnacji suchej, szorstkiej i wrażliwej skóry. Może być stosowany na stopy oraz całe ciało. Formuła pomaga chronić skórę przed utratą wody w głębszych warstwach naskórka, dzięki czemu wspiera redukcję suchości i poprawę gładkości. Zawartość 5% mocznika nawilża i zmiękcza naskórek oraz wspiera jego regenerację, a pianka szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu ani uczucia lepkości.

W składzie znajdują się m.in. olej z awokado oraz kwas stearynowy, które wspierają odżywienie skóry i pomagają tworzyć warstwę ochronną przed wpływem czynników zewnętrznych. Produkt jest testowany dermatologicznie i nie zawiera barwników ani substancji zapachowych. Może być stosowany również przez diabetyków.

Korzyści w praktyce

  • Pomaga nawilżać skórę i chronić ją przed utratą wody.
  • Wygładza i uelastycznia naskórek oraz wspiera jego odporność.
  • Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkości.
  • Bez substancji zapachowych i bez barwników.
  • Wydajność do 160 aplikacji.

Przeznaczenie

  • Do codziennej pielęgnacji suchej, szorstkiej i wrażliwej skóry.
  • Na stopy i całe ciało.

Sposób użycia

Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikować dozownikiem skierowanym w dół. Niewielką ilość kremu (wielkości orzecha włoskiego) wmasować w oczyszczoną i suchą skórę.

Parametry i specyfikacja

  • Pojemność: 125 ml
  • Forma: krem w piance
  • Mocznik: 5%
  • Wydajność: do 160 aplikacji
  • Bez barwników
  • Bez substancji zapachowych
  • Testowany dermatologicznie

Skład (INCI)

Aqua, Isobutane, Glycerin, Urea, C12-13 Alkyl Lactate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima Oil, Cetearyl Glucoside, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Sorbitol, Phenoxyethanol, Propane, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Palmitic Acid, Butyrospermum Parkii Butter, Stearic Acid, Butane, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate, Polysorbate 60

Wybierz Callusan HYDRO, gdy potrzebujesz codziennej pielęgnacji skóry suchej i szorstkiej bez lepkości.

Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Greppmayr GmbHWięcej
Adres: Hainbuchenring 4Kod pocztowy: 82061Miasto: NeuriedKraj: NiemcyAdres email: info@greppmayr.de
Składniki aktywne
Mocznik 5%
Kwas stearynowy
Olej z awokado
Działanie
Nawilżające
Regenerujące
Przeznaczenie
Do stóp
Do ciała
Typ skóry
Sucha skóra
Bardzo sucha skóra
Szorstka
Wydajność
Do 160 aplikacji
Typ produktu
Pianka
Pojemność
125 ml
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
5 / 5.0 513 opinii
pixel