Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Lampa do leczenia grzybicy paznokci PACT® MED
Maść na grzybicę PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Żel na grzybicę PACT® NagelpilzGel, 30 g

Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g

 • Bardzo wysoka skuteczność leczenia grzybicy 99,99% potwierdzona jest badaniami klinicznymi. Terapia nie powoduje żadnych skutków ubocznych. PACT® jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Wskazana również u diabetyków.

Cena regularna: 16 480,00 zł(Zniżka 1% kupując w zestawie)
16 200,00 zł
brutto / szt.
z
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

W zestawie

Lampa do leczenia grzybicy paznokci PACT® MED
Lampa do leczenia grzybicy paznokci PACT® MED (1 szt.)
16 280,00 zł / szt.
Maść na grzybicę PACT® UREA 40 Salbe, 10 g
Maść na grzybicę PACT® UREA 40 Salbe, 10 g (1 szt.)
60,00 zł / szt.
Żel na grzybicę PACT® NagelpilzGel, 30 g
Żel na grzybicę PACT® NagelpilzGel, 30 g (1 szt.)
140,00 zł / szt.

PACT® to fotodynamiczna terapia do leczenia grzybicy paznokci.
Skuteczność leczenia PACT® ocenia się na 99,99%. Potwierdzają to badania kliniczne oraz wiele udokumentowanych przykładów wyleczenia grzybicy paznokci w gabinetach podologicznych i klinikach dermatologicznych. Zdjęcia i dokumenty udostępniamy jako załączniki pod opisem produktu.
Terapia PACT® jest całkowicie bezpieczna. Jest bezbolesna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jest alternatywą dla terapii laserowej jeśli chodzi o leczenie grzybicy paznokci.
Terapia PACT® skutecznie niszczy wszystkie bakterie gram dodatnie i gram ujemne, nawet oporne na antybiotyki i mykotyki.
Przeprowadzanie terapii PACT® MED możliwe jest również u diabetyków.

Zestaw PACT® MED do skutecznego leczenia grzybicy paznokci zawiera:

 • Lampa PACT® MED wysyłająca specjalne światło LED niszczy wszystkie rodzaje grzybicy znajdujące się na, w, i pod płytką paznokcia.
  Produkt medyczny klasy IIa (93/42/EEC). Certyfikat potwierdzający rejestrację tego produktu obejmującego całą Unię Europejską znajduje się w załączniku.
  Wymiary lampy: 50 x 110 x 160 mm.
  Szklany aplikator światła o średnicy ø 10 mm (możliwa sterylizacja w temp. 134°C). Jeśli zajdzie konieczność możliwa jest wymiana aplikatora.
  Moc LED to ok. 10 W czyli bardzo niski pobór prądu.
  Czas ciągłego naświetlania lampy PACT® MED to 20 000 roboczogodzin. Oznacza to, że przy największym natężeniu wysyłanego światła lampa ma działać od 7 do 10 lat.
  Lampa jest urządzeniem bezawaryjnym. Producent w razie potrzeby zapewnia szybki serwis.
  Obsługa lampy jest bardzo prosta. Polega na włączeniu, ustawieniu czasu naświetlania i wyłączeniu.
  Gwarancja 12 miesięcy.
 • PACT® NagelpilzGel jest żelem o średnio-gęstej konsystencji i niebieskim zabarwieniu. Jeśli zdarzy się, że żelu jest zbyt dużo można go łatwo usunąć. Żel powinien pokrywać cały paznokieć. Przedostanie się żelu na skórki okołopaznokciowe lub do wału paznokciowego w niczym nie przeszkadza, ponieważ cała terapia jest nieszkodliwa. Składniki tego żelu w ciągu 10 minut od nałożenia pobudzają bakterie i grzyby do wzmożonej aktywności. Po tym czasie następuje naświetlanie lampą PACT® MED. Znajdujące się w żelu fotosensybilatory (foto uczulacze) pochłaniają promieniowanie świetlne pochodzące z lampy PACT® MED i w czasie naświetlania niszczą bakterie i grzyby znajdujące się pod żelem.
  Żel po sesji naświetlania jest usuwany z paznokcia. Po usunięciu pozostawia niebieskawy kolor na paznokciu, lecz kolor ten po 1 dniu znika samoistnie.
  Żel PACT® NagelpilzGel działa wyłącznie na światło pochodzące z lampy PACT® MED. Do terapii przeciw grzybicy nie może być stosowane inne światło np. na podczerwień! Żel jest kompatybilny tylko z lampą PACT® MED.
  Pojemność 30g.

 • PACT® UREA 40 Salbe to maść zawierająca m.in. 40% mocznika. Zmiękcza paznokieć i robi go elastycznym. Sama maść skutecznie zwalcza grzybicę paznokci o niskim stopniu zaawansowania. Jest nieodzowna przed zastosowaniem terapii naświetlania lampą  PACT® MED oraz po tej terapii.
  Poza tym aktywuje macierz i pobudza wzrost paznokcia. Przeciwdziała tworzeniu się onycholizy. Maść stosowana na paznokcie poprawia ich wygląd, robi gładkie i elastyczne. W leczeniu grzybicy złuszcza zdrewniałą płytkę, pomaga usuwać hiperkeratozy.
  Pojemność 10g.
 • W zestawie znajduje się jeszcze kompletny statyw do lampy, nasadka ochronna, kabel zasilający i walizka.

Fotodynamiczne terapie znane są już od początku lat 90-tych. Skutecznie wykorzystywane są w leczeniu nowotworów, w zwalczaniu infekcji i chorób skórnych. Połączenie kolorowego żelu reagującego na specjalne światło LED otworzyło szeroko bramy medycynie zajmującej się leczeniem tzw. trudnych przypadków. Profesor Doktor Rainer Hahn i Dr. Frank Schynowski są twórcami technologii PACT® opracowanej w celu leczenia grzybicy paznokci oraz otwartych owrzodzeń i ran.
Prof. Dr Rainer Hahn jest badaczem naukowym i zajmuje się wpływem promieni świetlnych na bakterie, wirusy, zarazki, grzyby. Dr Frank Schynowski jest wybitnym chemikiem zajmującym się zastosowaniem materiałów w technologii fotodynamicznego przenoszenia światła i reakcji na światło przez bakterie, wirusy, zarazki i grzyby.
Nad swoim pomysłem pracowali wiele lat aż w końcu doszli do niebywałego sukcesu. Fotodynamiczne terapie wykonywane według ich pomysłów i doświadczenia, oraz przy pomocy sprzętu będącego ich wynalazkiem w wielu klinikach i gabinetach podologicznych Europy Zachodniej. Prawie 100-procentowa skuteczność terapii potwierdzona jest wieloletnimi badaniami, testami oraz konkretnymi przypadkami. Skuteczne zabiegi PACT® liczy się w tysiącach. Dlatego tym ludziom i ich technologii można w pełni zaufać.

Trochę statystyki.
20% ludzkiej populacji ma grzybicę. Co piąty dorosły człowiek do 65 lat i co drugi człowiek po 65 roku życia ma grzybicę paznokci.
Lakiery, odżywki i kremy nie potrafią zwalczyć grzybicy paznokci. Na szczęście jest już to czego oczekuje wiele ludzi borykających się z tą przykrą dolegliwością. PACT® rozwiązuje te problemy.
Dzięki terapii PACT® gabinety podologiczne i kliniki dermatologiczne już teraz mogą odnosić sukcesy.

Zobacz film o grzybicy i systemie PACT MED. (link)

UWAGA.
Zestaw do leczenia grzybicy paznokci PACT® MED przeznaczony jest wyłącznie do stosowania profesjonalnego przez podologów w gabinetach kosmetycznych i podologicznych oraz w klinikach dermatologicznych przez lekarzy dermatologów.

Produkt ten nie jest przeznaczony do sprzedaży detalicznej, ogólnodostępnej.

Jedynym dystrybutorem systemu PACT® na terenie Polski jest firma Lady's Nails Cosmetics®, która jest w posiadaniu stosownej umowy partnerskiej dającej wyłączność do sprzedaży i w razie potrzeby przeprowadzania serwisu.

Aby zakupić ten produkt w naszym sklepie wystarczy jednorazowo przesłać do nas skan dokumentów firmy lub certyfikatu ukończenia kursu podologicznego albo w przypadku lekarzy numer PWZ (sprawdzany jest w Cenralnym Rejestrze Lekarzy RP).

Do pobrania
Symbol
PACT-SET-UREA40
Kod producenta
1070309/UR40
PODOLOGIA
przeciw grzybicy
Preparaty przeciw grzybicy
Systemy specjalne
leczenie grzybicy paznokci
Preparaty lecznicze
preparaty przeciw grzybicy
Pytania innych klientów
Witam, czy z lampy wydobywa się promieniowanie laserowe? Pozdrawiam Irena
Nie, lampa PACT® MED nie oddaje promieniowania laserowego. Objaśnienia na ten temat może Pani przeczytać w artykule z tytułem „Fotodynamiczna antybakteryjna terapia przeciw grzybicy paznokci”.
Witam :) czy istnieje mozliwosc zakupu w leasing? pozdrawiam katarzyna

Leasing załatwia klient we własnym zakresie. LNC nie jest leasingodawcą i nie pośredniczy w umowach leasingowych.
Proponujemy kontakt z Leaselink, z którą to firmą zawieraliśmy transakcje leasingowe. Więcej informacji w zakładce Leaselink lub w edycji towaru tuż pod ceną WEŹ LEASING TERAZ

czy do zakupu zestawu jest robione szkolenie, bądź dokładna instrukcja postępowania? czy można kupić go na raty? czy jest różnica w terapi pactmed ze względu na rodzaj grzybicy?

odp. 1. Do zakupu nie ma szkolenia ponieważ działanie lampy jest najprostsze z możliwych. Jeśli po zestaw przyjedzie Pani do naszego sklepu w Żorach to podpowiemy jak postępować zarówno z maścią, żelem jak i z lampą.
odp. 2. Nie udzielamy pożyczek, ale zapraszamy do kontaktu z LEASELINK znajdującym się w edycji produktu. LEASELINK udziela również pożyczek a cała procedura trwa zaledwie parę godzin.
odp. 3. Nie ma. Różnica dotyczy tylko stopnia zaawansowania grzybicy, gdzie im bardziej zaawansowany jest stopień grzybicy tym bardziej wydłuża się ilość zabiegów (naświetleń).

Witam, jak długo trwa okres leczenia grzybicy lampą? Co jaki czas powinno się powtórzyć zabieg / naświetlania?

Informacje są dostępne w pliku PDF znajdującym się tuż pod opisem tego produktu. Proszę śmiało pobrać plik z nazwą Jak skutecznie pozbyć się grzybicy paznokci - poradnik PACT.
Proponujemy również zapoznać się z pozostałymi materiałami na temat terapii PACT.
http://sklep.podologiczny.pl/PACT-R-fotodynamiczna-terapia-przeciw-grzybicy-paznokci-clinks-pol-917.html

http://sklep.podologiczny.pl/Zegnamy-grzybice-paznokci-clinks-pol-966.html

https://youtu.be/Nwm46kHrhD8

witam , czy kobiety w ciąży również mogą skorzystać z tej metody naswietlań ?

Tak, terapia PACT® jest całkowicie bezpieczna. Jest bezbolesna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Zakupiłam już cały zestaw, lecz nurtuje mnie jeszcze pytanie o skutki uboczne. Z państawa odpowiedzi dowiedziałam się już, że naświetlanie lampą Pact mogę stosować u kobiet w ciąży, ale jeśli terapia nie zakończy się do porodu, czy w późniejszym okresie - karmienia piersią można kontynuować leczenie?

Tak, jeśli tylko jest to możliwe to terapia powinna być kontynuowana.
Naświetlanie lampą Pact Med nie jest szkodliwe dla kobiet w ciąży ani dla matek karmiących piersią. Zapraszamy do przeczytania kolejnego artykułu i oświadczenia od wynalazcy i producenta systemu PACT Med, który zamieściliśmy w naszym Poradniku Podologicznym pod tym linkiem https://poradnik.podologiczny.pl/czy-system-pact-med-moze-byc-stosowany-u-kobiet-w-ciazy-i-karmiacych-piersia/

Czy można stosować system Pactmed na grzybicę paznokcia u 2-letniego dziecka?

Naświetlanie światłem LED w systemie Pact Med działa tylko miejscowo. Nie ma działania ogólnoustrojowego. Barwnik jest bezpieczny. Dlatego stosowanie tego systemu nawet u małych dzieci jest bezpieczne i nie daje negatywnych skutków ubocznych.
Jeśli grzybicę wykryto u dwuletniego dziecka przyczyna tego zakażenia może być krytyczna i powinna być skonsultowana z specjalistą.
Odpowiedź producenta została przetłumaczona z j. niemieckiego na j. polski.

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Opinie o Zestaw z lampą PACT® MED do leczenia grzybicy paznokci + maść PACT® UREA 40 Salbe, 10 g

5.00
Liczba wystawionych opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Zamówiony zestaw PACT MED,jest kompletny bez śladu użytkowania,polecam.
2021-02-25
RENATA, GÓRA
Czy opinia była pomocna? Tak 4 Nie 1
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Opinie wstawiam dopiero po 8 miesiącach od zakupu, przepraszam za opóźnienie ale musiałam się upewnić czy ten system naprawde działa na moich pacjentach. Na razie grzybicę wyleczyłam 6 osobom a 7 osób jest w trakcie terapii i u nich również widać spore postępy. Dziś mogę napisać POLECAM ten system, u mnie się sprawdził !
2020-05-04
MICHALINA, PRZEMYSL
Czy opinia była pomocna? Tak 16 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Już niemalże od ponad roku jestem szczęśliwą posiadaczką urządzenia PACT.
2018-08-17
Alicja, Luzino
Czy opinia była pomocna? Tak 2 Nie 2
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 694 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-21
Jak zawsze świętami obsługa!
2023-11-08
Szybko i sprawnie.
pixel