Olejek eteryczny Ylang Ylang peclavus® wellness, 10 ml
- Olejek zapobiega stresowi i rozładowuje wokół nerwową atmosferę. Zapach olejku z cudownego kwiatu kwiatów pochodzącego z Azji pozwala przeżyć wewnętrzną odnowę. Uwodzicielska nuta słodko pachnących kwiatów.
Informacja o produkcie
Zapach olejku z cudownego kwiatu kwiatów pochodzącego z Azji pozwala przeżyć wewnętrzną odnowę. Uwodzicielska nuta słodko pachnących kwiatów otwiera drzwi do pobudzenia egzotycznych zmysłów i niekończącej się odprężającej harmonii ciała i duszy. Olejek zapobiega stresowi i rozładowuje wokół nerwową atmosferę.
Kompozycje zapachowe oparte są wyłącznie na wyciągach roślin z certyfikowanych, ekologicznych upraw.
Doskonały produkt do odsprzedaży.
NATRUE - certyfikowany kosmetyk naturalny.
Więcej informacji o certyfikacie NATRUE. (link)
Co oznacza VEGAN?
Więcej informacji o kosmetykach wegańskich. (link)
Sposób użycia
Wyłącznie do rozcieńczenia z wodą, olejkiem, peelingiem, kremem, maską. Typ: do 50 ml migdałowego olejku bazowego dodać maks. 2 krople olejku eterycznego.
Pojemność: |
10 ml |
Certyfikat NATRUE: |
Tak |
Symbol
PECL-WELL-OL-ET-YLA-YLA-10ml
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Opinie o Olejek eteryczny Ylang Ylang peclavus® wellness, 10 ml
5.00
Liczba wystawionych opinii: 4
Opinia potwierdzona zakupem
Jest dość specyficzny, nie wiem czy to jest czysty olejek z jodły czy mieszanka. Wydaje mi się, że mieszanka. W każdym razie pięknie pachnie, jak w SPA, wellness, masażu tajskim - jak w takich miejscach można sie od razu poczuć po rozpyleniu tego olejku w dyfuzorze :-)
2025-02-11Karina, Warszawa
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo ładny, delikatny zapach.
Opinia potwierdzona zakupem
olejek ma naturalny zapach 100% polecam
2022-07-08Katarzyna, Poznań
Opinia potwierdzona zakupem
100 % piekny zapach w dodatku naturalny
2021-01-05Natalia, Łowicz
Słowo "wellness" pochodzi z języka angielskiego i jest połączeniem dwóch wyrazów: "well" (dobrze) oraz "fitness" (kondycja, sprawność). Choć nie ma jednoznacznego odpowiednika w języku polskim, najbliższym tłumaczeniem byłoby "dobre samopoczucie" lub "zdrowie i dobre samopoczucie". Termin "wellness" został po raz pierwszy użyty w latach 50. XX wieku przez amerykańskiego lekarza Halberta L. Dunn, który promował koncepcję holistycznego podejścia do zdrowia.