Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Baza Wiedzy Klientek

<- WSTECZ

 Uwolnij swoją kreatywność!
Z pewnością Twoja kreatywność pozwala tworzyć nie tylko dzieła sztuki na tipsach i paznokciach, ale masz w sobie również odrobinę talentu pisarskiego. LNC dobrze o tym wie, bo przecież my też na codzień zajmujemy się paznokciami.
 

Przetłumaczymy Twój artykuł
Damy Ci możliwość podzielenia się i pochwalenia swoją wiedzą przed milionami czytelniczek z całego świata! Napisz swój własny artykuł, podziel się poradą a potem zaproś internautki na swoją stronę. Możesz w nim zamieścić krótką anegdotkę związaną z paznokciami, albo przypadek jakiego doświadczyłaś w pracy z klientką.
 

Krok po kroku
Pozostałe czytelniczki docenią jeśli opiszesz w swoim artykule krok po kroku sposób wykonania wzorków lub dekoracji na tipsach czy też uformowania drobnego kwiatka z akrylu.
 

Ilustruj swój tekst zdjęciami
Zadbaj jednak, aby dokładnie i wyraźnie przedstawiały opisywaną czynność. Postaraj się wykonać zdjęcia aparatem fotograficznym oraz przy dobrym świetle i z odpowiedniej odległości. Często  aparaty w telefonach komórkowych robią zbyt małe i nieostre zdjęcia.

Zaistniej w sieci
Pod artykułem zamieścimy Twoje imię i nazwisko jako autorki oraz podamy link do strony internetowej, na której możesz pokazać wszystkie swoje dzieła sztuki.

Przygotuj materiały tak, abyśmy wiedzieli gdzie w tekście ma być ilustracja, podaj swoje dane oraz adres strony internetowej i napisz do nas.

Nie czekaj, pozwól wszystkim podziwiać swój talent!

 

Artykuły, porady i opisy krok po kroku Klientek LNC:

 

Bądź na bieżąco - zapisz się do Newslettera LNC
Będziemy Cię informowali o nowych artykułach i poradach.   

 

Dokładamy wszelkich starań aby zawarte na tej stronie artykuły i porady z branży paznokci były jak najwyższej jakości merytorycznej i aby nie zawierały błędów.

Lady's Nails Cosmetics nie ponosi jednak odpowiedzialności za treści zawarte w powyższych artykułach i poradach. Prawa autorskie należą do ich autora. Lady's Nails Cosmetics zastrzega sobie prawo do moderacji i wprowadzania modyfikacji w treści oraz ilości, sposobie prezentacji i rozmieszczeniu zdjęć.

<- WSTECZ

Zaufane Opinie IdoSell
4.98 / 5.00 696 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-21
Jak zawsze świętami obsługa!
2023-11-21
Polecam markę i produkty
pixel